Registrace ze starého KvalitníhoKouření nebude fungovat! Prosíme, proveďte registraci znovu !!! Omlouváme se za komplikaci.

Hit léta: liquid s nikotínovou solí Drifter

 

Liquidy s nikotínovou solí jsou velmi populární. Nikotinové soli se vyrábějí smícháním čistého nikotinu s kyselinou. V procesu jejich výroby jsou z nikotinu odstraněny všechny nečistoty - tato látka sama o sobě má vysokou zásaditost: PH od 7-8. U nás najdete hit letošního léta – liquidy s nikotínovou solí Drifter.

Nikotinové soli a e-cigareta

Nikotinové soli umístěné v e-cigaretě fungují jako elektrický nikotinový inhalátor. Po umístění ohřívač ohřeje speciální kapalinu na bázi glykolu, glycerinu a aroma. Tím se změní jeho vůně a chuť. Látky, které jsou inhalovány, obsahují podobný počet chemických sloučenin jako tradiční cigarety. E-cigarety jsou bezpečnější než klasické cigarety, ale nejsou bez nevýhod. Škodlivost kapalin závisí na teplotě spalování a aroma.

Liquidy s nikotinovou solí Drifter

Drifter Bar Salts  je řada ovocných a mentolových liquidů s obsahem nikotinové soli. Jsou vyráběny ve Velké Británii, přičemž každá lahvička obsahuje hotový liquid nejvyšší možné kvality.

V současné době patří mezi nejprodávanější příchutě, které jsou v současnosti dostupné na trhu jednorázových vapingů. Tyto vape liquidy jsou dostupné v síle 20 mg a 10 mg nikotinu a jsou dodávány v 10ml lahvičce vyhovující TPD. Ve směsi se směsí 50/50 VG/PG se Drifter Bar Salts nejlépe hodí pro vapování ústa-plíce, do startovacích sad, pod zařízení a sad modů. Vyzkoušet můžete například příchuť lahodné mango, cukrová vata nebo mix ananasu, broskve a manga. Řada příchutí na Drifter Salts zahrnuje vše od ovocných směsí až po bohaté, dekadentní dezerty, takže si určitě najdete příchuť, která vyhovuje vašemu vkusu. Vyzkoušejte některé z nich nebo postupně všechny a zažijte stejnou intenzitu chuti, ale ve své vlastní vapovací sadě.

Liquidy Drifter jsou oblíbeným a cenově přijatelným liquidem s nikotínovou solí na českém trhu, v našem obchodě BestVape naleznete kompletní nabídku jak Drifter 10mg, tak i Drifter 20mg.

Při nákupu nezapomeňte na cenové výhody pro registrované zákazníky. Pro registrované zákazníky dokážeme liquid Drifter zlevnit o 13 až 20 % !

 
Používáme ověření věku Adulto