Registrace ze starého KvalitníhoKouření nebude fungovat! Prosíme, proveďte registraci znovu !!! Omlouváme se za komplikaci.

Zákaznický program

Zákaznický program KvalitniKoureni.cz

 

Vzhedem k tomu, že si vážíme všech našich zákazníků, rozhodli jsme se pro vás připravit naprosto jedinečný zákaznický program, kde vám poskytneme slevy a akce. Samozřejmě pro zajimavější slevy je nutná registrace, ale i bez ní dosáhnete na výhodné ceny. Prostě a jednoduše, poskytneme všem zákazníkům velice výhodné ceny..

 

Registrovaný zákazník

Pokud se rozhodnete k registraci na našem obchodě, můžete se těšit na mnohem zajímavější ceny než neregistrovaní zákazníci.

Každý registrovaný zákazník se u nás může těšit na slevu ve výši 2% až 10% v závislosti na ceně objednávek odebraných za posledních 10 měsíců u všech produktů , které zakoupí.

Po registraci začínají vaše slevy na 2%.

Pokud u nás utratíte za posledních 10 měsíců 3 999 Kč , posunete se na slevu na všech produktech 5% .

Pokud u nás utratíte za posledních 10 měsíců 7 999 Kč , posunete se na slevu na všech produktech 7 % .

Pokud u nás utratíte za posledních 10 měsíců 11 999 Kč , posunete se na slevu na všech produktech 10% .

 

Každý měsíc pro vás připravíme naší top slevu 10% na produkty vybraných značek již od jednoho kusu. Není to super ?

 

V uplatnění slev vás samozřejmě nebudeme omezovat, všechny slevy vám sečteme, tedy slevu 3% až 10% za registraci + 10% na akční zboží .  Tedy bomba, vaše sleva je 20%.

 

Nechcete se tedy raději zaregistrovat hned ZDE ???

 

Ať se již rozhodnete pro nákup jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník, moc se těšíme na vaší objednávku a věříme, že budete s našim obchodem spokejeni a budete se k nám rádi vracet.

 

Tým obchodu  KvalitniKoureni.cz

Používáme ověření věku Adulto