Registrace ze starého KvalitníhoKouření nebude fungovat! Prosíme, proveďte registraci znovu !!! Omlouváme se za komplikaci.

Novinky

ArtVap - skvělé příchutě a báze

Vynikající a precizně vyrobené báze a příchutě pro německou společnost Expran UG.

   Na českém trhu jsou výrobky ArtVap velice oblíbené mezi vapery, kteří si připravují liquidy. Ať již jde o kvalitní klasické příchutě, které slouží k dochucení bází, o beznikotínové báze nebo báze v multipacku.

 

 

Klasické příchutě

Škála klasických příchutí ArtVap je velice pestrá. Najdete zde příchutě tabákové, ovocné sladké nebo nápojové. Každá z těchto kategorii obsahuje dostatečné množství příchutí, aby si každý vaper vybral.

Ovocné příchutě - v těchto příchutích je zastoupena celá škála ovoce, ať již tuzemského nebo exotického. ArtVap vám zde nabízí příchutě jablka, banánu, meruňky, ... . Kromě těchto jednodruhových příchutí můžete vybírat i mezi mixy ovoce jako třeba jablko s mátou nebo mix exotického ovoce. Z ovocných příchutí ArtVap si opravdu vybere každý.

Tabákové příchutě - v této kategorii naleznete jak klasické tabáky, tak i velkou škálu ochucených tabáků. Ať již zvolíte směs tabáků z celého světa nebo třeba jasmínový tabák, rozhodně z výběru ArtVap neprohloupíte.

Nápojové příchutě - zde naleznete celou škálů nápojových příchutí ArtVap. Pokud máte rádi příchutě teplých nápojů  černé kávy nebo černého čaje , jste na správném místě. Škála příchutí ArtVap je opravdu pestrá, pokud máte raději studené nápoje, máte zde vymačkaný pomeranč nebo kakao.

Sladké příchutě - rádi navštěvujete cukrárnu nebo máte rádi sladké ? Zde si pro vás ArtVap připravil opravdové lahůdky. Jablečný koláč, francouzký vanilkový desert, čokoláda, med. To vše a mnohé další sladké příchutě ArtVap zde najdete.

 

Beznikotínové báze

Beznikotínové báze ArtVap se těší velké oblibě v celé Evropě. Jsou vyráběny ve dvou řadách a to 30PG/70PG a 50PG/50VG. Tyto dvě řady pokrývají velkou část spotřeby bází ve vapingu. Zjednodušeně lze říci, že 50/50 používají vapeři se zařízením disponujícím odporem žhavících hlav 0,6ohm a vyšším, 30/70 používají vapeři s nižším odporem žhavících hlav,

ArtVap nabízí beznikotínové báze obou řad v balení 100 ml, 500 ml a 1 000 ml.

Na BestVape nakoupíte všechny báze ArtVap za skvělé ceny, které jsou v kombinaci s kvalitou těchto bází suprovým řešením.

 

Multipacky ArtVap

Artvap v nedávné době rozšířil svoji nabídku beznikotínových bází o řadu Multipacků. Multipack ArtVap je skvělé a ekonomické řešení pro ty, kteří si vyrábějí nikotínové liquidy. V Multipacku máte již připravenou beznikotínovou bázi a nikotínovou bázi k výrobě uvedené nikotínové báze. Prostě smícháte vše do přiložené lahvičky a vaše nikotínová báze je hotová. Pak již stačí jen přidat oblíbenou příchuť ArtVap.

Multipacky ArtVap jsou výráběny v řadě PG50/VG50 a 30PG/70VG, množství nikotínu je 4mg, 6mg, 12mg a 18mg.

Jde o velice ekonomické řešení, tak nad ním popřemýšlejte !!!

 

V BestVape pro vás máme připravenou velice širokou nabídku výrobků ArtVap, ať již bází, multipecků nebo klasických příchutí za velice zajímavé ceny. Nezapomeňte ani na registraci, náš věrnostní systém vám dokáže tyto produkty zajimavě zlevnit.

.
.
.
Hotový liquid vs. vlastní namíchaný

V tomto článku se zaměříme na nejdůležitější téma pro začátečníky – výběr liquidu pro elektronické cigarety, protože na tom závisí chuť a vůně páry. Je lepší koupit klasický nebo si namíchat vlastní?

Hotový liquid

Liquidy jsou oleje uzavřené v malé 10ml lahvičce. Nalévají se do speciálního zásobníku v e-cigaretě. Právě tam v důsledku zahřívání mění svou podobu a liquid dostává podobu oblaku, který kuřák vdechuje. Poté je jako cigaretový kouř vydechován venku. Rozdíl je však v tom, že kouř vydávaný elektronickými cigaretami není škodlivý pro životní prostředí. Z tohoto důvodu jej lze použít všude tam, kde je kouření běžných cigaret nepřijatelné, například v autobuse, obchodě nebo kanceláři. Oleje, tedy liquidy, se mohou lišit koncentrací nikotinu. Můžete si vybrat z variant zcela bez něj nebo s jeho menším či větším množstvím. Maximální koncentrace povolená zákonem je 20 mg/ml. Hotový liquid je již připravený k okamžitému použití a můžete si vybrat z desítek příchutí, ale i čisté tabákové chutě.

Vlastní míchání

Není nutné kupovat hotový liquid. Můžete si jej namíchat sami. K tomu si můžete zakoupit hotový základ a příchuť nebo všechny komponenty samostatně – báze a boostery a nikotin. Vaším úkolem je smíchat všechny ingredience ve správném poměru. Toto řešení vám pomůže ušetřit peníze. Možná je to jedna z mála výhod.

Vlastní míchání vyžaduje čas a je vhodné pro ty, kteří rádi experimentují. Pro začátečníky doporučujeme začít s hotovými liquidy. Vytvoření dávky vyžaduje pochopení, jaký produkt chcete získat, a dovednost. Jednou z možnost jsou Shake and vape příchutě, které smícháte do jedné lahvičky spolu s bází a máte hotovo. Bez zkušeností riskujete plýtvání penězi. Na rozdíl od liquidů může být kapacita premixů mnohem větší. Existují varianty s kapacitou 15, 30 a dokonce 60 ml. Tato vysoce koncentrovaná kapalina však není připravena k použití. Aby tomu tak bylo, měl by být kombinován s příslušným produktem, kterým je nikotinová dávka. Samotný premix je bez nikotinu a pouze jeho smícháním s bází získáte plnohodnotnou tekutinu, kterou si můžete nalít do své elektronické cigarety.

 .
.
.
.
Hit léta: liquid s nikotínovou solí Drifter

 

Liquidy s nikotínovou solí jsou velmi populární. Nikotinové soli se vyrábějí smícháním čistého nikotinu s kyselinou. V procesu jejich výroby jsou z nikotinu odstraněny všechny nečistoty - tato látka sama o sobě má vysokou zásaditost: PH od 7-8. U nás najdete hit letošního léta – liquidy s nikotínovou solí Drifter.

Nikotinové soli a e-cigareta

Nikotinové soli umístěné v e-cigaretě fungují jako elektrický nikotinový inhalátor. Po umístění ohřívač ohřeje speciální kapalinu na bázi glykolu, glycerinu a aroma. Tím se změní jeho vůně a chuť. Látky, které jsou inhalovány, obsahují podobný počet chemických sloučenin jako tradiční cigarety. E-cigarety jsou bezpečnější než klasické cigarety, ale nejsou bez nevýhod. Škodlivost kapalin závisí na teplotě spalování a aroma.

Liquidy s nikotinovou solí Drifter

Drifter Bar Salts  je řada ovocných a mentolových liquidů s obsahem nikotinové soli. Jsou vyráběny ve Velké Británii, přičemž každá lahvička obsahuje hotový liquid nejvyšší možné kvality.

V současné době patří mezi nejprodávanější příchutě, které jsou v současnosti dostupné na trhu jednorázových vapingů. Tyto vape liquidy jsou dostupné v síle 20 mg a 10 mg nikotinu a jsou dodávány v 10ml lahvičce vyhovující TPD. Ve směsi se směsí 50/50 VG/PG se Drifter Bar Salts nejlépe hodí pro vapování ústa-plíce, do startovacích sad, pod zařízení a sad modů. Vyzkoušet můžete například příchuť lahodné mango, cukrová vata nebo mix ananasu, broskve a manga. Řada příchutí na Drifter Salts zahrnuje vše od ovocných směsí až po bohaté, dekadentní dezerty, takže si určitě najdete příchuť, která vyhovuje vašemu vkusu. Vyzkoušejte některé z nich nebo postupně všechny a zažijte stejnou intenzitu chuti, ale ve své vlastní vapovací sadě.

Liquidy Drifter jsou oblíbeným a cenově přijatelným liquidem s nikotínovou solí na českém trhu, v našem obchodě BestVape naleznete kompletní nabídku jak Drifter 10mg, tak i Drifter 20mg.

Při nákupu nezapomeňte na cenové výhody pro registrované zákazníky. Pro registrované zákazníky dokážeme liquid Drifter zlevnit o 13 až 20 % !

 
3 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto