Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží
od 1222,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
PLATÍ POUZE PRO ZÁSILKOVNU
Kategorie zboží

O nás


Provozovatelem internetového obchodu a kamenné prodejny KvalitníKouření.cz je firma Milan Flídr. Již mnoho let působíme v oblasti tabákových výrobků a jsme jedni z největších provozovatelů cigaretových automatů a mandátních prodejů v České republice.

 

Na našich webových stránkách jsme pro vás připravili široký sortiment kvalitních elektronických cigaret, gripů, náhradních baterií, clearomizerů a dalšího nezbytného příslušenství. Veškeré produkty dodáváme ve špičkové kvalitě, jelikož nakupujeme většinu sortimentu od dodavatelů z EU a USA. Nabízíme také liquidy od mnoha známých výrobců, které propůjčí samotné e-cigaretě chuť, aroma a samozřejmě sílu.

 

Vyjdeme maximálně vstříc vašim individuálním požadavkům. Jsou zde pro vás připraveny stovky produktů a naši nabídku stále doplňujeme o nové zboží. Výhodné podmínky nákupu nabízíme jak novým, tak i stávajícím zákazníkům. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem vhodné elektronické cigarety nebo její příchuti.

 

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na telefonní číslo 608 666 211.