Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží
od 1222,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
PLATÍ POUZE PRO ZÁSILKOVNU
Kategorie zboží

Doprava a platba


Ceník dopravného a dobirečného platný pro Českou republiku od 1.1.2021


Při využití Zásilkovny.cz a objednávce nad 1 222,- Kč je dopravné ZDARMA.


Pri objednávce  nad 1 999,- Kč je každé dopravné      ZDARMA.

 

Jakékoli zboží označené SLEVA NA DOPRAVĚ vám sníží cenu dopravce Zásilkovna.cz na 59,- Kč s platbou bankovním převodem !

 

 

VÝDEJNA SKUTEČ Platba bankovním převodem ZDARMA
Platba při převzetí ZDARMA
ZÁSILKOVNA.cz Platba bankovním převodem - předem 99,- Kč
Platba při převzetí 122,- Kč
ČESKÁ POŠTA Balík do ruky 110,- Kč
Platba při převzetí 139,- Kč

 

 

Výdejna Skuteč - vaše objednané zboží bude většinou následující pracovní den po objednávce umístěno do obchodu Nábytek Skuteč, Smetanova 1011, Skuteč ,kde si ho můžete převzít. Na tomto místě můžete provést úhradu jak v hotovosti , tak i platební kartou. O tom, že vaše objednávka je již připravena k převzetí, bude informování SMS i e - mailem.

 

Zásilkovna.cz - vaše objednané zboží bude většinou následující pracovní den (u objednávek přijatých do 16,00 hod) předáno na sběrné místo Zásilkovny, která následně zajistí přepravu zboží na místo , které jste určili pro vyzvednutí zásilky. Doba přepravy většinou trvá 1 - 2 dny od převzetí zboží na hlavním depu Zásilkovny.V případě, že na doručení objednávky spěcháte, počítejte raději + 1 den , než kurýr doručí objednávku z podacího místa na hlavní depo. Dle našich zkušeností se jedná o levnou a kvalitní službu, ovšem ne nejrychlejší. Na výdejních místech můžete platit hotově i kartou, pokud je výdejní místo pro platbu kartou vybaveno.

 

Česká pošta - vaše objednané zboží bude většinou následující pracovní den (u objednávek přijatých do 16,00 hod) předáno na pobočku České pošty, která zajistí dopravu objednaného zboží na uvedenou adresu. Dle našich zkušeností se jedná o nejrychlejší možnost přepravy , kdy nejsme závislí na kurýrovi , osobně jí podáváme na Českou poštu a zásilka je většinou doručována následující pracovní den po předání České poště. Dle velikosti a sortimentu vaší objednávky jsou zásilky odesílány buď jako Cenné psaní nebo jako Balík do ruky.