Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží
od 1222,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
PLATÍ POUZE PRO ZÁSILKOVNU
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Náplně do přístrojů Heat not burn mohou mít různé podoby. Heat not burn jsou výrobky nespalující teplo, také známé jako zahřívané tabákové výrobky, pouze zahřívají tabák. Zahřívaný tabák se od běžné cigarety liší tím, že je ohříván odpovídajícím zařízením.

číst více...

S kvalitními českými příchutěmi AEON, shake and vape si snadno a rychle vyrobíte své liquidy do elektronické cigarety.

číst více...

Jednorázové e-cigarety z naší nabídky jsou připraveny k okamžitému použití. Jednorázová e-cigareta je již nabitá a e-liquid je obsažen jednorázovou dávkou. K plnění e-liquidu nebo nabíjení před použitím nejsou potřeba žádné ruční kroky. Po potáhnutí z jednorázovky senzor aktivuje baterii, aby vytvářela teplo. Po zahřátí se e-liquid přemění na páru.

číst více...

Jednorázové e-cigarety jsou AIO (all-in-one) zařízení určená k jednorázovému použití. Když dojde kapalina nebo dojde baterie, vyhodíte ji a použijete novou. Zdá se, že jsou skvělou volbou pro lidi, kteří se snaží přestat kouřit a hledají vhodnou alternativu k analogovým cigaretám.

číst více...

Nikotinové báze a boostery jsou nezbytným doplňkem při vlastní výrobě liquidů pro elektronické cigarety. Seznamte se s naší rozšířenou nabídkou.

číst více...

Elektronické cigarety si získaly širokou popularitu, která za posledních několik let raketově vzrostla. Je to jedna z nejúčinnějších metod, jak se zbavit špatné závislosti na kouření. Použitím takového zařízení místo běžné cigarety uživatel rychle zapomene na závislost na tabáku, protože gadget zcela napodobuje proces kouření.

číst více...

Odhaduje se, že téměř miliarda lidí na světě kouří cigarety. Není divu, že i v této oblasti našeho života hledají místo pro sebe tvůrci nových technologií, kteří chtějí učinit užívání tabáku pohodlnějším a bezpečnějším - nejen pro kuřáky, ale i pro ostatní kolem. Novinkou jsou na českém trhu Nuso kapsle pro zařízení na zahřívaný tabák.

číst více...

Výrobce jednorázových cigaret Nick přináší další novinku v podobě jednorázové elektronické cigarety se solným liquidem. Jednorázové elektronické cigarety Nick Touch Salt mají zamykací tlačítko a vydrží vám na zhruba 400 potáhnutí. Vybrat si můžete hned z několika příchutí. Každá obsahuje 10 mg nikotinu.

číst více...

Jednorázová cigareta Nutristick to je vysoce kvalitní baterie a žádné obavy o bezpečnost a také e-liquid první třídy, příjemná chuť, která se snadno přijímá. Pokud si chcete vyzkoušet elektronické cigarety s nízkými náklady na provoz a s minimálními nároky na údržbu, pak jsou Nutristick pravou volbou.

číst více...

Vychutnat si Nick One cigarety totiž můžete jak bez nabíjení, tak bez nutnosti dolévat liquid. E-cigarety jsou chytrá zařízení, která odstraňují mnoho nevýhod spojených s kouřením. Především mluvíme o absenci nepříjemných pachů a dehtu. Mohou být nápomocné při odvykání kouření, i když to samozřejmě nikdo nezaručí, protože to závisí na samotném kuřákovi.

číst více...