Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Nikotinová sůl je druh přirozeně se tvořícího nikotinu, který se nachází v listovém tabáku. Prostě jednoduchým, ale chemicky složitým způsobem jsou solné liquidy nejúčinnějším způsobem, jak do vašeho těla dostat potřebnou dávku nikotinu. Velký počet vaperů tvrdí, že solné liquidy přinášejí uspokojivější zážitek.

číst více...

Pod pojmem booster se ukrývá neochucená báze, kterou použijete k výrobě vlastního liquidu do elektronické cigarety. Booster má různý poměr PV a VG a vysoký obsah nikotinu. K čemu je to dobré?

číst více...

Elektronické cigarety jsou rozmanitou skupinou produktů, které produkují vyhřívaný aerosol, obvykle obsahující nikotin, který uživatelé vdechují prostřednictvím náústku. E-cigarety se velmi liší v designu, vzhledu a složitosti, ale obvykle obsahují podobné komponenty a fungují podobným způsobem.

číst více...

Konec mentolových cigaret. Zákaz jejich prodeje je platný od 20. května 2020 a to v celé EU. Nová nařízení jsou výsledkem práce Evropského parlamentu, který se domnívá, že cigarety by měly být cigarety, tedy by měly mít pouze klasickou chuť tabáku. Přidání mentolu k nim zbytečně zatraktivňuje kouření jako takové a přispívá tak ke zvýšení počtu těžkých kuřáků.

číst více...

Elektronické cigarety obvykle spadají do jedné ze dvou různých kategorií: opakovaně použitelné a jednorázové. Opakovaně použitelné modely jsou preferovanou volbou pro většinu uživatelů, protože umožňují větší svobodu při výběru nikotinových příchutí a sil; modely na jedno použití jsou však stále schůdnou alternativou, která je skvělá pro začátečníky.

číst více...

Mentolové cigarety zmizí z obchodů. Od 20. května 2020 je již kuřáci nebudou moci legálně kupovat v žádné zemi EU. Evropská komise dospěla k závěru, že pokud kuřáci nemají rádi klasické cigarety, alespoň někteří z nich kouření vzdají. Prozatím se to týká tabákových výrobků a některých kuřáků.

číst více...

Nový koronavirus je stále rozšířenější, což vyvolává obavy mezi zmatenými pacienty, kteří masivně kupují bakteriální gely a dezinfikují utěrky rukou z lékáren a lékáren. Jsou tato opatření účinná a mohou chránit před infekcí? Jak je správně používat a čemu věnovat zvláštní pozornost?

číst více...

Příprava liquidu do e-cigarety doma je velmi jednoduchá a levnější než nákup hotových značkových liquidů. K jeho přípravě potřebujeme nikotinový základ a příchuť nebo koncentrát, které dodají celému produktu správnou chuť.

číst více...

Ať už jste nováček nebo pokročilý vaper, existuje jen velmi málo lidí, kteří vědí, co je nikotin a jak se zbavit závislosti na něm.

číst více...

Tipy na dárek: elektronická cigareta

Stále ještě nemáte perfektní dárek pro někoho blízkého? Než se uchýlíte ke stejným starým svetrům a ponožkám se sobem, podívejte se na našeho dárkového průvodce. Věřte nám: Kuřáci ve vašem životě vás budou milovat.

číst více...