Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží
od 1222,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
PLATÍ POUZE PRO ZÁSILKOVNU
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Pod značkou ArtVap se skrývají multipacky známého výrobce Expran. Multipacky obsahují vše potřebné pro výrobu báze.

číst více...

Nikotinová báze a nikotinový booster jsou pojmy, které každý vaper zná. Jak si vybrat správný typ? To se dozvíte v našem dnešním článku.

číst více...

Značka ArtVap jsou příchutě německého výrobce Expran. Základní řada příchutí vychází v poměru 50PG/50VG a 30PG/70VG. Balení je v nabídce 100ml. Tyto příchutě je vhodné nechat po dobu 5 dní uležet.

číst více...

Liquidy značky Way to Vape jsou liquidy české výroby. Obsahují vyvážený poměr 50PG/50VG. Jaké mají další výhody?

číst více...

Společnost Joytech je světovým výrobcem liquidů a dalšího sortimentu pro vapování. Nyní přišla na trh s další novinkou Joytech Top.

číst více...

Uvažujete o přechodu na e-cigaretu, ale bojíte se, že to nezvládnete? Pak by pro vás mohla být ideálním řešením jednorázová e-cigareta Lio Nano Vape! Co je to za produkt a proč byste ho měli mít? Jak funguje a jak jej správně používat? To se dozvíte v našem dnešním článku!

číst více...

Proč jsou jednorázové cigarety tak oblíbené? Ze spousty důvodů. Za prvé, jsou velmi přenosné a jsou chytré, abyste mohli jít kamkoli nebo cestovat. Jejich použití je také snadné a pohodlné. Koneckonců, můžete je vyzkoušet v různých příchutích. Tato zařízení rozhodně stojí za svou cenu a můžete je používat během okamžiku.

číst více...

Jednorázové e-cigarety jsou AIO (all-in-one) zařízení určená k jednorázovému použití. Když dojde kapalina nebo dojde baterie, vyhoďte ji a použijte novou. Zdá se, že jsou skvělou volbou pro lidi, kteří se snaží přestat kouřit a hledají vhodnou alternativu k analogovým cigaretám.

číst více...

Náplně do přístrojů Heat not burn mohou mít různé podoby. Heat not burn jsou výrobky nespalující teplo, také známé jako zahřívané tabákové výrobky, pouze zahřívají tabák. Zahřívaný tabák se od běžné cigarety liší tím, že je ohříván odpovídajícím zařízením.

číst více...

S kvalitními českými příchutěmi AEON, shake and vape si snadno a rychle vyrobíte své liquidy do elektronické cigarety.

číst více...
|<12345...7>|