Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Vaping se stal populární rozptýlení pro mnoho kuřáků. Někteří se rozhodnou začít vapovat, protože prostě nechtějí rizika spojená s kouřením, ale hledají uklidňující zvyk. Ostatní si však užijí nesčetných chutí, které si můžete vybrat nebo vytvořit a zároveň získat požadované množství nikotinu. Ať už je váš důvod jakýkoliv, proč chcete vyzvednout e-cigaretu, je nezbytné pochopit základy užívání Shake and Vape.

číst více...

Elektronické cigarety jsou stále populárnější. Řada lidí dává přednost příchutím, které dodávají cigaretě neodolatelnou chuť. Ovocné příchutě jsou v současné době velmi žádané a dodají elektronické cigaretě příjemnou sladkou chuť. Hotové příchutě jsou však často dochuceny méně, než si uživatel přeje nebo obsahují podtóny mentolu či jiných chutí. Přinášíme vám proto návod, jak dosáhnout správné příchutě jahody, melounu či jiného ovoce pro náplně Heets, které se používají do IQOS.

číst více...

 

Většina lékařských odborníků nyní souhlasí s tím, že e-cigarety jsou mnohem bezpečnější než jejich tradiční tabákové protějšky, ale mnoho kuřáků má stále k liquidům bez nikotinu nějaké otázky.

číst více...

Ne každý si chce kupovat liqiudy, které mu nevyhovují chutí. Ať už jste vapeři noví, nebo teprve s ním začínáte, budete nakonec myslet na sebe a hledat něco jiného. Hledání příchutě, která vás baví, je dost složité, případně zjistíte, že získat příchuť přesně dle svého vkusu je téměř nemožné. Poradíme vám, jak si vyrobit vlastní e-liquid.

číst více...

Elektronické cigarety si získávají stále více uživatelů po celém světě. Co jsou to liquidy? To je jen jedna z otázek kladených zákazníky. E-liquidy a související zboží by měly být známy každému prodejci e-cigaret. Stojí za to poznat 5 nejčastějších dotazů klientů.

číst více...

Vyrábět se vlastní náplně do elektronických cigaret je trendem stále více kuřáků. Tento trend však panuje téměř v každém spotřebním odvětví. U elektronických cigaret je pár rizik, na která při domácím pečení pizzy nenarazíte.

číst více...

Jste vášnivý cestovatel a vaper v jedné osobě? V tom případě je vhodné vědět, ve kterých zemích je užívání elektronické cigarety omezeno či dokonce striktně zakázáno. Někde na vás čeká tučná pokuta, jinde vězení, pokud zákazy a omezení porušíte. Podle Evropské unie jsou elektronické cigarety nebezpečné a mohou chuť kuřáka podněcovat prostřednictvím ovocných příchutí. Je tak možné, že budou elektronické cigarety časem zakázány plošně.

číst více...

Holdujete klasickým cigaretám a přemýšlíte o přechodu na elektronické cigarety či jste s nimi nedávno začali a nevíte jak na to, abyste kouřili správně a skutečně si tuto moderní variantu cigarety užili? Elektronické cigarety nabízí velkou škálu příchutí a možností, způsobu tahu i různých koncentrací tabáku. Nejprve je potřeba se vapování naučit správně. Rozhodně nepřebírejte chyby od lidí ve svém okolí.

číst více...

Přemýšleli jste někdy nad tím, že vapeři vykazují velmi podobné prvky chování? Někteří jsou klidní a nenápadní, další si s chutí vytvoří dým přes celou místnost nebo si každý měsíc pořizují nejnovější model e-cigarety. Níže vám přinášíme přehled jednotlivých typů. Poznáte se v některém?

číst více...

Zákon o zákazu kouření klasických cigaret v restauracích, barech a dalších hostinských zařízeních platí už pár měsíců, nicméně se nevztahuje na elektronické cigarety. Dopřát si svou milovanou e-cigaretu můžete v ZOO, kde nelze klasické cigarety kouřit. Na druhou stranu nesmíte vapovat ve veřejných dopravních prostředcích, v hernách pro děti a na sportovištích.

Restaurace , kde je povoleno kouřit e-cigarety , poznáte podle označení , které musí tato restaurace mít.

číst více...
|<123>|