Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží
od 1222,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
PLATÍ POUZE PRO ZÁSILKOVNU
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Společnost Joytech je světovým výrobcem liquidů a dalšího sortimentu pro vapování. Nyní přišla na trh s další novinkou Joytech Top.

číst více...

Uvažujete o přechodu na e-cigaretu, ale bojíte se, že to nezvládnete? Pak by pro vás mohla být ideálním řešením jednorázová e-cigareta Lio Nano Vape! Co je to za produkt a proč byste ho měli mít? Jak funguje a jak jej správně používat? To se dozvíte v našem dnešním článku!

číst více...

Proč jsou jednorázové cigarety tak oblíbené? Ze spousty důvodů. Za prvé, jsou velmi přenosné a jsou chytré, abyste mohli jít kamkoli nebo cestovat. Jejich použití je také snadné a pohodlné. Koneckonců, můžete je vyzkoušet v různých příchutích. Tato zařízení rozhodně stojí za svou cenu a můžete je používat během okamžiku.

číst více...

Jednorázové e-cigarety jsou AIO (all-in-one) zařízení určená k jednorázovému použití. Když dojde kapalina nebo dojde baterie, vyhoďte ji a použijte novou. Zdá se, že jsou skvělou volbou pro lidi, kteří se snaží přestat kouřit a hledají vhodnou alternativu k analogovým cigaretám.

číst více...

Náplně do přístrojů Heat not burn mohou mít různé podoby. Heat not burn jsou výrobky nespalující teplo, také známé jako zahřívané tabákové výrobky, pouze zahřívají tabák. Zahřívaný tabák se od běžné cigarety liší tím, že je ohříván odpovídajícím zařízením.

číst více...

S kvalitními českými příchutěmi AEON, shake and vape si snadno a rychle vyrobíte své liquidy do elektronické cigarety.

číst více...

Jednorázové e-cigarety z naší nabídky jsou připraveny k okamžitému použití. Jednorázová e-cigareta je již nabitá a e-liquid je obsažen jednorázovou dávkou. K plnění e-liquidu nebo nabíjení před použitím nejsou potřeba žádné ruční kroky. Po potáhnutí z jednorázovky senzor aktivuje baterii, aby vytvářela teplo. Po zahřátí se e-liquid přemění na páru.

číst více...

Jednorázové e-cigarety jsou AIO (all-in-one) zařízení určená k jednorázovému použití. Když dojde kapalina nebo dojde baterie, vyhodíte ji a použijete novou. Zdá se, že jsou skvělou volbou pro lidi, kteří se snaží přestat kouřit a hledají vhodnou alternativu k analogovým cigaretám.

číst více...

Nikotinové báze a boostery jsou nezbytným doplňkem při vlastní výrobě liquidů pro elektronické cigarety. Seznamte se s naší rozšířenou nabídkou.

číst více...

Elektronické cigarety si získaly širokou popularitu, která za posledních několik let raketově vzrostla. Je to jedna z nejúčinnějších metod, jak se zbavit špatné závislosti na kouření. Použitím takového zařízení místo běžné cigarety uživatel rychle zapomene na závislost na tabáku, protože gadget zcela napodobuje proces kouření.

číst více...
|<12345...7>|