Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Elektronické cigarety si získávají stále více uživatelů po celém světě. Co jsou to liquidy? To je jen jedna z otázek kladených zákazníky. E-liquidy a související zboží by měly být známy každému prodejci e-cigaret. Stojí za to poznat 5 nejčastějších dotazů klientů.

číst více...

Vyrábět se vlastní náplně do elektronických cigaret je trendem stále více kuřáků. Tento trend však panuje téměř v každém spotřebním odvětví. U elektronických cigaret je pár rizik, na která při domácím pečení pizzy nenarazíte.

číst více...

Jste vášnivý cestovatel a vaper v jedné osobě? V tom případě je vhodné vědět, ve kterých zemích je užívání elektronické cigarety omezeno či dokonce striktně zakázáno. Někde na vás čeká tučná pokuta, jinde vězení, pokud zákazy a omezení porušíte. Podle Evropské unie jsou elektronické cigarety nebezpečné a mohou chuť kuřáka podněcovat prostřednictvím ovocných příchutí. Je tak možné, že budou elektronické cigarety časem zakázány plošně.

číst více...

Holdujete klasickým cigaretám a přemýšlíte o přechodu na elektronické cigarety či jste s nimi nedávno začali a nevíte jak na to, abyste kouřili správně a skutečně si tuto moderní variantu cigarety užili? Elektronické cigarety nabízí velkou škálu příchutí a možností, způsobu tahu i různých koncentrací tabáku. Nejprve je potřeba se vapování naučit správně. Rozhodně nepřebírejte chyby od lidí ve svém okolí.

číst více...

Přemýšleli jste někdy nad tím, že vapeři vykazují velmi podobné prvky chování? Někteří jsou klidní a nenápadní, další si s chutí vytvoří dým přes celou místnost nebo si každý měsíc pořizují nejnovější model e-cigarety. Níže vám přinášíme přehled jednotlivých typů. Poznáte se v některém?

číst více...

Zákon o zákazu kouření klasických cigaret v restauracích, barech a dalších hostinských zařízeních platí už pár měsíců, nicméně se nevztahuje na elektronické cigarety. Dopřát si svou milovanou e-cigaretu můžete v ZOO, kde nelze klasické cigarety kouřit. Na druhou stranu nesmíte vapovat ve veřejných dopravních prostředcích, v hernách pro děti a na sportovištích.

Restaurace , kde je povoleno kouřit e-cigarety , poznáte podle označení , které musí tato restaurace mít.

číst více...

Elektronická cigareta nebo také e-cigareta je hitem posledních let. Obchodníci ji nabízejí jako zdravou a zdravotně nezávadnou, cenově dostupnou alternativu klasických cigaret. Někteří obchodníci označovali elektronické cigarety jako prostředek k odnaučení cigaret. V roce 2008 vydala Světová zdravotnická organizace prohlášení, kde uvádí, že elektronická cigareta rozhodně není způsob, jak se odnaučit kouřit.

číst více...

Subohmové (nízkoodporové) vapování má svá specifika. Tento styl vapingu je spíše okrajovou záležitostí, využívá jej pouze menší část kuřáků elektronické cigarety. Představíme vám také jeho výhody a nevýhody.

číst více...

Protékající liquid je velmi častým problémem u začínajících uživatelů e cigaret. Pokud zjistíte protékání , zaměřte se nejdříve na tyto základní věci u Vaší e cigarety a u stylu Vašeho kouření e cigaret a grypů.

číst více...

Gripy a mody se dnes běžně využívají ke kouření elektronických cigaret. Nabízejí totiž kuřákům pokročilejší funkce a pohodlnější kouření než běžné e-cigarety, což mnoho z vás jistě ocení. Zatímco většinou jako první možnost volíte standardní e-cigaretu, kdy baterii našroubujete na clearomizer a můžete začít vapovat, jakmile baterii uplyne životnost, začnete se poohlížet po nějakém lepším zařízením. V tu chvíli přicházejí na scénu gripy.

číst více...
|<123>|