Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Vyrábění vlastních liquidů je mezi vapery stále populárnější. Nyní můžete v našem e-shopu vyzkoušet německou značku bází a příchutí ArtVap od známého výrobce Expran.

číst více...

IQOS je produkt společnosti Philip Morris, který je navržen tak, aby se stal náhradou za běžné cigarety. Ohřívač tabáku však funguje jinak než tradiční e-cigarety. Místo liquidu se používají náplně Heets.

číst více...

Jednorázové elektronické cigarety Nasty Fix jsou vyráběny v Malajsii. Disponují baterii o kapacitě 280mAh a vestavěnou cartridgí o objemu 1,3 ml a také maximální dávkou nikotinu. Proč si vybrat právě tyto jednorázové elektronické cigarety?

číst více...

Jednorázové e-cigarety byly největší novinkou ve světě vapingu v roce 2020. Pokud už nějakou dobu vapujete, ve skutečnosti jste si možná ani nevšimli, že jednorázové cigarety se za poslední rok zlepšily mílovými kroky. Měli byste alespoň jednu vyzkoušet.

číst více...

Ve skutečnosti existují pouze dvě techniky kouření elektronické cigarety. Podívejte se na to, kdy a kterou techniku používat a co by měla z dlouhodobého hlediska zahrnovat. Pojďte se blíže seznámit s MTL a DL technikami.

číst více...

E-cigareta je kontroverzní téma, ale její příznivci mohou najít odpověď na každý argument svých oponentů. Slyšíte, že elektronické cigarety jsou zdravější než běžné cigarety, usnadňují odvykání kouření a jsou také mnohem levnější než ty, které jsou běžně dostupné v každém kiosku. Ale jaká je pravda, je kouření elektronické cigarety opravdu užitečné a levnější?

číst více...

Cigarety s mentolovou příchutí jsou od května 2020 zakázány. Vy však nemusíte zoufat, protože se nabízí skvělá alternativa v podobě jednorázových elektronických cigaret s mentolovou příchutí, které zakázány nejsou.

číst více...

Nikotinová sůl je druh přirozeně se tvořícího nikotinu, který se nachází v listovém tabáku. Prostě jednoduchým, ale chemicky složitým způsobem jsou solné liquidy nejúčinnějším způsobem, jak do vašeho těla dostat potřebnou dávku nikotinu. Velký počet vaperů tvrdí, že solné liquidy přinášejí uspokojivější zážitek.

číst více...

Pod pojmem booster se ukrývá neochucená báze, kterou použijete k výrobě vlastního liquidu do elektronické cigarety. Booster má různý poměr PV a VG a vysoký obsah nikotinu. K čemu je to dobré?

číst více...

Elektronické cigarety jsou rozmanitou skupinou produktů, které produkují vyhřívaný aerosol, obvykle obsahující nikotin, který uživatelé vdechují prostřednictvím náústku. E-cigarety se velmi liší v designu, vzhledu a složitosti, ale obvykle obsahují podobné komponenty a fungují podobným způsobem.

číst více...