Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží
od 1222,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
PLATÍ POUZE PRO ZÁSILKOVNU
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Výrobce jednorázových cigaret Nick přináší další novinku v podobě jednorázové elektronické cigarety se solným liquidem. Jednorázové elektronické cigarety Nick Touch Salt mají zamykací tlačítko a vydrží vám na zhruba 400 potáhnutí. Vybrat si můžete hned z několika příchutí. Každá obsahuje 10 mg nikotinu.

číst více...

Jednorázová cigareta Nutristick to je vysoce kvalitní baterie a žádné obavy o bezpečnost a také e-liquid první třídy, příjemná chuť, která se snadno přijímá. Pokud si chcete vyzkoušet elektronické cigarety s nízkými náklady na provoz a s minimálními nároky na údržbu, pak jsou Nutristick pravou volbou.

číst více...

Vychutnat si Nick One cigarety totiž můžete jak bez nabíjení, tak bez nutnosti dolévat liquid. E-cigarety jsou chytrá zařízení, která odstraňují mnoho nevýhod spojených s kouřením. Především mluvíme o absenci nepříjemných pachů a dehtu. Mohou být nápomocné při odvykání kouření, i když to samozřejmě nikdo nezaručí, protože to závisí na samotném kuřákovi.

číst více...

Jen málo lidí zná pojem nikotinová sůl. Není to žádné překvapení, protože na našem trhu se stala známým produktem až díky elektronickým cigaretám. Nikotinová sůl může významně způsobit revoluci na trhu elektronických cigaret a pomoci závislým přestat kouřit. Co je tedy vhodné vědět o této přísadě a jak se liší od tradičních inhalačních metod nebo kouření klasických cigaret?

číst více...

E-cigarety pomalu, ale jistě nahrazují tradiční cigarety. Toto však není nijak překvapivá informace, protože jsou nejen zdravější, ale také mnohem efektivnější a méně škodlivé pro životní prostředí. E-cigarety jsou navíc mnohem příjemnější pro pasivní kuřáky, protože jejich vůně je mírnější a nedráždí nekuřáky. Neexistovaly by však žádné e-cigarety bez liquidů. Vyzkoušet na jejich přípravu můžete například příchutě Infamous, které jistě znáte z dovolené v Chorvatsku.

číst více...

E-cigarety si získaly popularitu díky skutečnosti, že jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak se závislosti na tabáku zbavit. Při použití takového zařízení je třeba si uvědomit, že odmítáte užívání tabáku, nikoli nikotinu. Zařízení využívá princip inhalátoru, kde kuřák místo škodlivého tabákového kouře vdechuje aromatickou páru. Tento proces napodobuje kouření. Před přechodem na používání těchto produktů může mít kuřák určité pochybnosti o vhodnosti podobného zařízení. Pokud je máte, doporučujeme vyzkoušet jednorázové e-cigarety Nick One originál.

číst více...

Vyrábění vlastních liquidů je mezi vapery stále populárnější. Nyní můžete v našem e-shopu vyzkoušet německou značku bází a příchutí ArtVap od známého výrobce Expran.

číst více...

IQOS je produkt společnosti Philip Morris, který je navržen tak, aby se stal náhradou za běžné cigarety. Ohřívač tabáku však funguje jinak než tradiční e-cigarety. Místo liquidu se používají náplně Heets.

číst více...

Jednorázové elektronické cigarety Nasty Fix jsou vyráběny v Malajsii. Disponují baterii o kapacitě 280mAh a vestavěnou cartridgí o objemu 1,3 ml a také maximální dávkou nikotinu. Proč si vybrat právě tyto jednorázové elektronické cigarety?

číst více...

Jednorázové e-cigarety byly největší novinkou ve světě vapingu v roce 2020. Pokud už nějakou dobu vapujete, ve skutečnosti jste si možná ani nevšimli, že jednorázové cigarety se za poslední rok zlepšily mílovými kroky. Měli byste alespoň jednu vyzkoušet.

číst více...