Nákupní košík
HLEDÁNÍ A LOGIN
od 1111,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Kategorie zboží

BLOG


Poradíme vám s výběrem a nákupem elektronické cigarety, gripu nebo liquidu. Přečtěte si, proč je e-cigareta lepší než obyčejná cigareta, na co si dát pozor při její koupi nebo jak namíchat bází s příchutí, abyste dostali náplň do své e-cigarety s co nejlepší chutí a s dobrým složení.


Mentolové cigarety zmizí z obchodů. Od 20. května 2020 je již kuřáci nebudou moci legálně kupovat v žádné zemi EU. Evropská komise dospěla k závěru, že pokud kuřáci nemají rádi klasické cigarety, alespoň někteří z nich kouření vzdají. Prozatím se to týká tabákových výrobků a některých kuřáků.

číst více...

Nový koronavirus je stále rozšířenější, což vyvolává obavy mezi zmatenými pacienty, kteří masivně kupují bakteriální gely a dezinfikují utěrky rukou z lékáren a lékáren. Jsou tato opatření účinná a mohou chránit před infekcí? Jak je správně používat a čemu věnovat zvláštní pozornost?

číst více...

Příprava liquidu do e-cigarety doma je velmi jednoduchá a levnější než nákup hotových značkových liquidů. K jeho přípravě potřebujeme nikotinový základ a příchuť nebo koncentrát, které dodají celému produktu správnou chuť.

číst více...

Ať už jste nováček nebo pokročilý vaper, existuje jen velmi málo lidí, kteří vědí, co je nikotin a jak se zbavit závislosti na něm.

číst více...

Tipy na dárek: elektronická cigareta

Stále ještě nemáte perfektní dárek pro někoho blízkého? Než se uchýlíte ke stejným starým svetrům a ponožkám se sobem, podívejte se na našeho dárkového průvodce. Věřte nám: Kuřáci ve vašem životě vás budou milovat.

číst více...

V předchozím díle jsme si představili klíčové komponenty, bez kterých se žádná shake and vape příchuť neobejde.

číst více...

Receptů na nejrůznější shake and vape příchutě je skutečně hodně. Jistě, že je dobré použít hotové příchutě hned, ale rozhodně to nebude bolet, když počkáte 24 hodin nebo 2 týdny než dokonale uzraje. Jen málo receptů není lepší poté, co mají šanci stárnout a homogenizovat. Existuje krátký seznam příchutí, které lze použít okamžitě a mnohem delší seznam příchutí, které potřebují čas, aby se vyvinuly nebo uvolnily své lahodné tóny.

číst více...

Jednorázová cigareta je e-cigareta, která je připravena k vapování a je vyhozena, jakmile dojde nebo se vyčerpá. Většina běžných elektronických cigaret musí být znovu naplněna, buď doplněním liquidu do clearomizéru nebo výměnou nádrže. Jednorázové cigarety jsou však jiné. Jednorázové použití je určeno k použití a vyhození, jakmile e-liquid zaschne. Nemusejí být doplňovány a používány znovu. Jednoduše je použijte a zlikvidujte je.

číst více...

Shake and Vape příchutě pro elektronické cigarety jsou velmi populární. Přinášíme vám přehled jejich výhod.

číst více...

Mohli bychom naplnit celý článek všemi  důvody, proč je vapování lepší než kouření. Faktem je, že vás pára nevystavuje dehtu. Existuje také skutečnost, že přechod od kouření k vapingu vám může ušetřit balík peněz. Naším oblíbeným důvodem nadřazenosti vapingu je však chuť. Tabáková cigareta nemůže chutnat jako ovocný koktejl nebo kousek tvarohového koláče, ale může to být e-liquid. Mnoho lidí začíná kouřit elektronickou cigaretu, aby se zbavili tabáku a při tom ušetřili nějaké peníze. Pokračují však ve vapingu, protože chuťové zážitky často nejsou nic jiného než neuvěřitelné.

číst více...